buca escort

KURUMSAL

Biz Kimiz?

Pianno Mobilya  geçmişten gelen   bilgi ve tecrübesi ile  siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Pianno Mobilya  kurulduğu günden itibaren konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;  Modern, avangarde ve köşe koltuk üretimin isini yapmaktadır.

Pianno Mobilya kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede kendi  alanında  tanınmıştır.. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, müşteri memnuniyeti olmuştur. Üretimde başarı ve  sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Pianno Mobilya  gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Sektörde, farklı tarz ürünlerimiz ile  Türkiye’de sektörde ilk sıralarda yer almak,satış sonrası hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamaktır.

Pianno Mobilya olarak Mİsyonumuz:İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımızile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır

PİANNO MOBİLYA olarak Kalite Politakamız Müşteri beklentileri ötesinde, tüm proseslerimizde Toplam Kalite Yönetimini esas alarak, en önemli ürünümüzün “Kalite” olacağını benimsemektedir. İşletme kültürümüz kaliteyi kontrol etmek değil, üretmektedir.